Reporty

5. kolo IOC 2014, Židlochovice, 21.6.2014, reportáž, foto a výsledky

Po Brněnsku: Hópu z betle jak nadržené jeleň, máme další várku rejsu! Beztak nejde dál chrnět, zoncna už venku rumluje jak najatá a někde řve fógl, jak by měl prasknout. Ospalé jak mladé čokl se mi nechce, byl jsem včera dlouho v hokně. No nic kopnu kafe, beru kramle a valím do Židel.
Překlad:  Radostně vyskakuji z postele, máme další závod! Nejde už dál spát, protože již vyšlo slunce a někde zpívá ptáček. Jsem trochu unavený z včerejšího delšího pobytu v zaměstnání. Dám si v klidu kávu a pojedu do Židlochovic.

  • Napsal: Bob

2. kolo IOC 2014, Židlochovice, 10.5.2014, reportáž, foto a výsledky

Je sobota 10.května, mezi prvními přijíždím v chladném, ale prosluněném ránu na promáčenou dráhu v Židlochovicích. Po nočním vydatném dešti je tráva v okolí plná vody, trať je pokrytá malou vrstvou kluzkého bláta, nastupuje četa s hoblinami, počasí slibuje slunečný den. Do osmé hodiny se sjíždí dobrá padesátka startujících v pěti kategoriích. Krátká rozprava, máme malou ztrátu, tak rychle na kvalifikace. Rychle osychající povrch má úžasný grip, po desáté je mokro pryč a konec kvalifikací přináší první prach od motory roztáčených kol zarývajících se do hlíny.

  • Napsal: Bob

7. kolo IOC 2013, Židlochovice, 24.8.2013, reportáž, foto a výsledky

Sedmému IOC a zároveň poslednímu letos v Židlochovicích bylo přiděleno datum 24.8.2013 Počasí nám trochu strašilo deštěm, ale jak je zvykem, naší dráze se kapky vyhnuly obloukem.
V závěru dne byla při vyhlášení vítězů uzavřena kategorie Himoto, která jela letos poslední závod.

  • Napsal: Bob

6. kolo IOC 2013, Svätý Jur, 3.8.2013, reportáž s foto a výsledky

Dnes v sobotu 3.8. sa konalo 6. kolo medzinárodného klubového seriálu dvoch klubov a troch dráh – InterTrack Offroad Challenge 2013. V celom článku nájdete stručný report a fotogalériu. Štandardne v článku nájdete krátku tabuľku víťazov ako aj výsledky z časomiery.

  • Napsal: Paz

5. kolo IOC 2013, Kvetoslavov, 20.7.2013, reportáž s foto a výsledky

V sobotu 20.7. sa konalo 5. kolo medzinárodného klubového seriálu dvoch klubov a troch dráh -  InterTrack Offroad Challenge 2013. V celom článku nájdete stručný report a fotogalériu. Štandardne v článku nájdete krátku tabuľku víťazov ako aj výsledky z časomiery.

  • Napsal: Paz

4. kolo IOC 2013 - Židlochovice, 6.7.2013, reportáž, foto a výsledky

Report a výsledky ze 4. kola IOC 2013 pořádaného 6.7. na dráze v Židlochovicích. Na konci článku je pár fotek od Pavlinky a fotogalerie od Petra.

Dne 6.7.2013, na státní svátek " John Goose burning"jsme se sjeli na dráhu v Židlochovicích k dalšímu, 4.kolu seriálu InterTrack Offroad Challenge 2013. Počasí nám přálo, i přes původně negativní předpověď a tak se mohlo 27 závodníků po krátké rozpravě pustit do bojů o pozice na startu finálových jízd.

  • Napsal: Bob